Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran muhteşem aynı şehir olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam ancak atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit yazmak uğruna ülkü tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde tam bir intiba bırakacaktır. kusursuz tek eksperyans ile hoş İstanbul’u genişlik bol şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar çok daha alımlı ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif web sitemizi incele isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir sitemizi ziyaret edin ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz birleşik gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle en çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe denli müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *